Communication Management Forum 2019 – poziv za studente

Edward Bernays University College ove godine organizira treće izdanje znanstvene konferencije Communication Management Forum na temu „U potrazi za zajedničkim nazivnikom: komunikacija, turizam, nacionalna kultura i brend“. Konferencija će se održati u Zagrebu 10. i 11. svibnja 2019. Pokroviteljica konferencije je predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović.

Zadaća je ovogodišnje konferencije pronaći zajednički nazivnik i poveznicu između pojmova komunikacija, turizam, nacionalna kultura i brend te dati odgovor na pitanje u kojoj mjeri je komunikacija zaista ključan faktor u uspostavi nacionalnog brenda, kako iskoristiti vlastite prednosti za jačanje imidža države i unaprjeđenje njezine promocije u svijetu.

Kako bismo u ovu aktualnu društvenu temu uključili studente i omogućili i mladima da se znanstveno razvijaju i usavršavaju te daju svoj osvrt na temu konferencije, u okviru Communication Management Foruma organizirat ćemo posebnu sesiju koja će biti posvećena studentskim izlaganjima. Jedan rad može prijaviti najviše troje studenata (ne trebaju biti s istih visokih učilišta), pri čemu jedan student ne može prijaviti više od jednoga rada. Najbolji studentski radovi bit će nagrađeni. Studenti su oslobođeni plaćanja kotizacije.

Stoga vas ovim putem pozivam da prijavite svoja istraživanja i radove te slobodno poziv proslijedite kolegama i kolegicama s drugih visokih učilišta.

Rok za dostavu sažetaka je 7. travnja 2019.

Više informacija možete pronaći na internetskoj stranici konferencije www.commforum.hr

Prvi interdisciplinarni sveučilišni preddiplomski i diplomski studij
na Sveučilištu J. J. Strossmayera u Osijeku s trima programskim smjerovima:
knjižničarstvo, kulturalni menadžment i medijska kultura.