Obavijesti o nastavi (ažurirano 17.10.)

Nastava iz kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura za prvu i drugu godinu preddiplomskog studija održat će se u utorak, 17. listopada, ispred Bastiona, prema sljedećem rasporedu:

I. godina od 16:30 sati

II godina od 17 sati.

Studenti su obvezni ponijeti sportsku odjeću te sportske rekvizite (bicikl, role…).

Nastava iz kolegija Psihologija u upravljanju djelatnosti kulture održat će se u četvrtak, 19. listopada, od 16 do 19 sati u P4.

Nastava iz kolegija Engleski jezik 1 i Engleski jezik 3 neće se održati u utorak, 24. listopada radi spriječenosti profesora. Nadoknada će se održati u petak, 27. listopada, Engleski jezik 1 od 10 do 12 sati, te Engleski jezik 3 od 12 do 14 sati u predavaonici P3.

Engleski jezik (5. semestar): ENGLESKI JEZIK

Četvrtak, 19. listopada 2017., 15:30 – 16:30, P3

Pozivamo Vas na radionicu

Interview technique
Ethics and integrity of journalism
Recognising the difference between PR and journalism,

koju će održati  Marc Rowlands, novinar the Guardian-a.

Uvod u kreativno pisanje

Kolegij se u ponedjeljak 23.10. održava u 19 sati (umjesto u 16 sati) na Umjetničkoj akademiji (svečana dvorana).

Prvi interdisciplinarni sveučilišni preddiplomski i diplomski studij
na Sveučilištu J. J. Strossmayera u Osijeku s trima programskim smjerovima:
knjižničarstvo, kulturalni menadžment i medijska kultura.